sobota 9. března 2013

RanunculusPryskyřník plnokvětý je moje oblíbená kytka spolu s frézii,tulipánem a narciskou.A jaká kytka je pro vás ta NEJ..?
                      Přeji krásný víkend!
                              
                             Petra

7 komentářů:

 1. Pre mňa by bol svet bez kvetov smutný a pustý, takže všetko kvetenstvo. Niekedy obdivujem eleganciu ruže, inokedy skromnú, ale obdivuhodnú sedmikrásku.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 2. Peti, mě se moc líbí frézie, tulipány, pivoňky, šeříky a slunečnice ......... a pak vlastně i všechny ostatní .... Marki

  OdpovědětVymazat
 3. Kvety sa u nás tešia veľkej obľube. Najradšej mám tie, ktoré sú v kvetináčoch ... predsa len, odkedy som objavila hortenzie, asi im patrí prvenstvo.
  Ahoj Peti, J.

  OdpovědětVymazat
 4. Tiež mám rada tento kvietok, minulý rok som ho kúpila v črepníku. Bohužial sa mi ho podarilo dokonale zahubiť. Okrem tulipánov, mám rada pivónie a hortenzie :)

  OdpovědětVymazat
 5. Je to nádhera, ja milujem "biele kvety akého kolvek druhu" ... ale u tulipány mám v roznych farbách umelé, vyšité, šité .... takže tie a pivónie si režem do vázy niekedy...

  OdpovědětVymazat
 6. Petruško, to je nádhera! Ranunculus jsem poznala před lety, když byla Terka v Anglii, tady nebyl tolik populární, jako tam. Krásně si je naaranžovala.
  Přeji krásný večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 7. Něco tak čistého, něžného a jemného jsem už dlouho neviděla. Nemůžu se vynadívat. Velký potlesk.♥
  Vivi

  OdpovědětVymazat

DĚKUJI ZA VÁŠ ČAS NA KOMENTÁŘ!♥